Матета сонуваше за деби-гол во Премиер лигата, а постигна ремек-дело (видео)

Феноменална штикла на францускиот напаѓач.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *