Матно деби за Кјеза, го остави тимот на цедило (видео)

Асистентот при израмнувачкиот гол на Јувентус направи непромислен старт и заработи директно исклучување

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *