Мбапе игра сезона од соништата, во Париз ќе брка рекорд

Со двата гола против Баерн се израмни по бројот на погодоци како најефикасен француски фудбалер во една сезона во ЛШ

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *