Мбапе: Лукас ме убедува да потпишам за Баерн

Француската ѕвезда им се восхитува на Баварците, но среќен е во Париз.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *