Мбапе стана државно прашање, Владата на Франција го моли да не си оди од ПСЖ

Договорот со парискиот клуб му истекува во 2022 година.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *