„Медена земја“ не е фаворит за Оскарите, тоа значи шанса за убава добивка

Македонскиот филм е во конкуренција за најдобар документарец и интернационален филм - Погледнете какви им се шансите за освојување на престижните награди според Sport Life обложувалници

Слични вести...