Медведев: Мислев дека Ѓоковиќ ќе испадне во третото коло

Русинот знае што го чека во финалето против тенисер кој има 8 од 8 во финалињата во Мелбурн.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *