Медведев: Најважно ми е што го победив Ѓоковиќ во Њујорк

Русинот не тагува премногу по киксот во Индијан Велс и се теши по загубената шанса да биде светски рекет број 1.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *