Медведев: Веќе никогаш нема да кажам дека Ѓоковиќ е најдобар на сите времиња

Рускиот тенисер со објаснување за изјавата по финалето на Отвореното првенство на САД, со која зачуди многумина.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *