Згрме ждрепката во Лигата на Европа – Ѓаволски добра ќе биде пресметката меѓу Манчестер и Милан

Дерби на осминафиналето ќе биде дуелот на двете екипи што заедно имаат 10 европски круни.

Слични вести...