Мекрегор молеше за милост, а Хабиб збесна и скокна во публиката да се тепа (Видео)

Три години од најлудата УФЦ борба.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *