Менсел: Денешните Ф1 пилоти по трка се како да биле кај стилист, не се ни потат

Некогашниот шампион вели дека во минатото ако некој возел на 180 трки и не загинал, го сметале за успешен пилот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *