Мерак е да се игра на „Сент Мери“ – Осум гола и победа на Англија од 5:3 против Косово

Гордиот Албион по вторпат игра на стадионот на Саутхемптон во овој милениум и по возбудливото реми со Македонија 2:2, и вечерва се одигра одличен меч со многу погодоци.

Слични вести...