Мерак за обложување – Во Австрија ќе има гол-шоу, за Прва лига одлучува кој ќе постигне повеќе погодоци

Рид и Австрија Клагенфурт имаат ист број бодови и се големи фаворити на домашен терен во последното коло што ќе се игра вечерва, па трката веројатно ќе биде која екипа ќе постигне повеќе голови

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *