Меси е сигурен: Не згрешив што дојдов во Пари Сен Жермен

Во интервју за „Франс фудбал“, аргентинскиот ас изјави дека трансферот од Барселона во редовите на францускиот првак е добар потег за него.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *