Меси и Роналдо може да му завидуваат: ваков гол се дава еднаш во живот (Видео)

Постигнат голот на годината во САД, и тоа во 90-тата минута за победа!

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *