Меси ќе игра за Барса до 2023 година, потоа се сели во руско маало во Мајами (Фото)

Пред година и половина фудбалскиот волшебник купи апартман во лусксузната зграда на Порше на Флорида и најави дека е можно да се пресели во 2023 година

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *