Меси од Саутемптон – Астон Вила не знае да се варди од феноменалните удари на Вард-Проуз (Видео)

Англискиот репрезентативец е нерешлива енигма за домаќините, постигна два феноменални погодоци од слободен удар и му асистираше на Вестергард за убедливи 3:0 по првото полувреме

Слични вести...