Меси прецизен од белата точка, Барса поведе во мегадуелот против ПСЖ (видео)

И официјално отворен пролетниот дел од Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *