Меси призна: Сакав да си одам од Барселона, но немав ниедна понуда

Кој бил најтешкиот период на Лео на „Камп ноу“?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *