Меси сам си докажа дека полесно му е да забива од слободен, отколку од пенал (видео)

Со перфектен слободен удар ја запечати победата на Барселона на тешкото гостување кај Валенсија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *