Меси се чуди како Нејмар не заврши во Реал Мадрид

Аргентинецот е изненаден од односот на Реал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *