Меси треба да е возбуден: Роналдо најмногу профитираше од асистенциите на Пјаниќ

Откако Португалецот потпиша за Јувентус пред две години, најмногу голови му намести босанскиот играч за врска

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *