Металург се срами, а Пелистер почна да „гази“ во низа

Едниот македонски претставник повторно претрпе дебакл, многу поубава приказна пишуваат битолчани.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *