Михаел Шумахер итно пренесен во болница во Париз, има ли проблеми и со срцето?

Седумкратниот светски првак во Ф1 е на одделот за кардиологија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *