Мијатовиќ: Со срце ќе бидам за Македонија, Мрме е мој пријател

Црногорската легенда ќе има две омилени репрезентации на ЕП, една од нив е нашата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *