Милан ја засилува одбраната со дефанзивец на Ливерпул?

Росонерите би му дале многу позначајна улога на Ловрен во тимот отколку што ја има во редовите на европскиот првак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *