Милан направи подвиг што не се памти од легендарната генерација на Ван Бастен, Гулит, Барези, Малдини, Рајкард…

Росонерите одиграа речиси перфектно по враќањето на теренот по паузата поради Коронавирусот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *