Милан не издржа со играч помалку, Роналдо застрела и во 11-тиот меч во низа (видео)

Старата дама избегна пораз во 90-тата минута со погодокот на Кристијано од белата точка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *