Милан „плаче“ за ремонт, Рома ќе ги освои бодовите

Панче Ќумбев има нов микс од пет натпревари од различни лиги, а прогнозира победи на Челзи, Рома, Џенова и Лехија Гдањск и ефикасно англиско дерби

Слични вести...