Милан првпат дојде на Косово, и предизвика еуфорија кај фановите (Видео)

Со експедицијата на „росонерите“ освен сегашните фудбалери, беа и легендите Малдини, Барези и Масаро.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *