Милан сака двајца играчи од европскиот првак Челзи

Росонерите се надеваат дека ќе состави посилен тим за следната сезона.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *