Милан се надева дека со помош на Јувентус повторно ќе стане голем клуб

В недела, во Торино, Старата дама го пречекува некогашниот голем ривал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *