Милер е незадоволен во Баерн: Не сум за резерва, ќе си заминам ако не играм

Репрезентативецот на Германија одигра вкупно само 66 минути на последните пет меча за Баерн и бара да си замине во јануари.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *