Милер влезе во историјата на германскиот фудбал

Победата над Севилја донесе дополнителна радост на играчот кој целата кариера е во дресот на Баерн Минхен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *