Милевски и Спировски очекуваат победа: Играме добро, време е за триумф

И селекторот и играчот за врска во нашата репрезентација очекуваат нова победа против Лихтенштајн.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *