Милвоки да го повтори подвигот на Мајами од шампионската сезона 05/06

Само еднаш се случило екипа која ги загубила првите два меча од финалната серија на крајот да ја освои титулата во НБА.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *