Милвоки покажа заби, Јанис и Мидлтон направија нешто што не беше видено во НБА (Видео)

Елените со одлична одбрана, а во нападот предводени од своето дуо, го победија Бруклин.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *