Миовски: Нема што да загубиме, на Германците нема да им биде лесно во Скопје

Дебитантот во националниот тим со анализа на мечот со Лихтенштајн и очекувања за дуелот со Германија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *