Младите момци се охрабрија, Нгамалу предизвика ерупција во Берн (видео)

Фудбалерите на Јанг бојс се обидоа и успеаја да ја искористат ситуацијата со играч повеќе на теренот за израмнување против Манчестер јунајтед.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *