Моментот поради кој збеснаа играчите на Бока, а потоа направија незапамтен хаос (Видео)

За Аргентинците посебно е болно кога ќе бидат елиминирани од бразилски ривал, но ова ги помина сите граници.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *