Морант направи нешто што не им успеа ниту на Џордан, ниту на Леброн, ниту на многу други…

Од 1970 година се чекаше подвиг каков што оствари младата ѕвезда на Мемфис

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *