Можат ли и дамите да конкурираат за „Пушкаш“? Запишете ја и голгетерката од Скопје, Сара Задразил (Видео)

Австриската репрезентативка што ни даде гол на квалификациски меч пред две години, денеска блесна со страшно атрактивен гол во Лигата на шампионите

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *