Може ли да се одложи дуелот Македонија – Германија?

Ќе издржи ли тревата на Арената? Поројниот дожд сигурно ќе биде голем проблем за двете селекции

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *