Катастрофа: гори националниот стадион на кој Англија треба да гостува утревечер (Видео)

Неочекуван проблем на денот кога Англичаните треба да одржат тренинг, неизвесно е дали ќе се игра мечот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *