Му се исплатеше трпението – Димарко постигна деби голчиште за Интер (Видео)

Еврогол од слободен удар за клубот што често го праќаше на позајмици

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *