Му се смеат на противникот на Мејведер, не знае ни да тренира како боксер (Видео)

Се загрева атмосферата пред неделниот бокс спектакл.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *