Му удри адреналин во глава – Ги испотепа противниците со чуден поздрав (Видео)

Џастин Бас, играчот на Филипини се однесуваше чудно при поздравувањето со ривалите, кои беа гневни, а видеото стана вирален хит на социјалните мрежи.

Слични вести...