Мурињо на пазар кај „своите“, засилување за Рома ќе биде голманот на Црвените Ѓаволи?

Новиот тренер на Римската Волчица ќе прави сериозна реконструкција на тимот, најавени се засилувања од калибарот на Белоти, Икарди, Ренато Санчес, а за почеток можно е да се тргне со еден од најдобрите голмани на светот

Слични вести...