Мурињо му се јавил на Кристијано и му предложил да му се придружи во Рома!

Поволностите околу данокот им даваат предност на италијанските клубови, но Волчицата не игра во ЛШ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *